3 października 2019 r. na Wydziale Technicznym odbył się wykład prof. Jerzego Szymczyka, który jest pracownikiem naukowym Wyższej Szkoły w Stralsundzie w Niemczech, z którą wydział współpracuje od kilku lat.

27 września 2019 r. na Wydziale Technicznym rozstrzygnięty został konkurs dla młodych programistów „Innowacyjne Rozwiązania z zakresu smart cities dla twojego miasta” organizowany w ramach realizowanego w naszym mieście projektu pt. „Rozwój elektronicznych usług świadczonych przez Urząd Miasta Gorzowa Wlkp. oraz udostępniania danych publicznych”.

19 września 2019 r. Wydział Techniczny Akademii im. Jakuba z Paradyża wraz z Urzędem Miasta Gorzowa zorganizował konferencję "Cywilizacyjne wyzwania informatyki - Smart Cities" . Połączone siły specjalistów dyskutowały o inteligentnych rozwiązaniach dla naszego miasta.

 Miło nam poinformować, iż Studenta Informatyki Pani Klaudia Domańska 13 września 2019 r. wzięła udział w obozie dla najlepszych studentek kierunku informatyka i pokrewnych Women in tech Camp 2019.  

Zapraszamy Państwa na konferencję naukową, z cyklu Cywilizacyjne wyzwania informatyki. w tym roku z głównym tematem będą rozwiązania inteligentnych miast tzw. Smart Cities, konferencja odbędą się w dniu 19 września 2019 r. w godz. 9.00-15.00 w Auli Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, Wydział Techniczny, ul. Chopina 52 (bud. 5).  

 We wtorek 10 września 2019 r. o godz. 10.00, w siedzibie Centrum Kształcenia Zawodowego przy ul. Pomorskiej 67,  odbyło się uroczyste otwarcie innowacyjnych pracowni - hydrauliki, pneumatyki, automatyki i sterowników programowalnych, które powstały w ramach projektu „Zawodowcy w Gorzowie 2.0”, którego Akademia im. Jakuba z Paradyża jest partnerem. 

Lokalizacja

Kontakt

Back to top